KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 12342300
nr 1234 2300
David Parsén
(1896-1977), Sverige
Oljemålningar, 2 st, Signerad, daterad -41. Olja på duk, 37x50
David Parsén, svensk målare född 1896, död 1977.
Utrop:
700 kr
Såld:
800 kr
måndag 11 februari 2019
kl 18:28:28
450 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
700 kr